close
تبلیغات در اینترنت

Codecenter

بررسی گروه F | جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل + ویدئو
دانلودکده

بررسی گروه F | جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل + ویدئو

فيلم بررسي وضعيت گروه F جام جهاني,دانلود فيلم بررسي وضعيت گروه F جام جهاني,مشاهده فيلم بررسي وضعيت گروه F جام جهاني,نسخه جديد فيلم بررسي وضعيت گروه F جام جهاني,دانلود بررسي وضعيت گروه F جام جهاني,فيلم اکشن بررسي وضعيت گروه F جام جهاني,فيلم کمدي بررسي وضعيت گروه F جام جهاني,فيلم قشنگ بررسي وضعيت گروه F جام جهاني,فيلم جديد بررسي وضعيت گروه F جام جهاني,فيلم هاي بررسي وضعيت گروه F جام جهاني,پشت صحنه فيلم بررسي وضعيت گروه F جام جهاني,تصاوير فيلم بررسي وضعيت گروه F جام جهاني,بازيگر فيلم بررسي وضعيت گروه F جام جهاني,تيتراژ فيلم بررسي وضعيت گروه F جام جهاني,نقد فيلم بررسي وضعيت گروه F جام جهاني,سوتي فيلم بررسي وضعيت گروه F جام جهاني,دانلود فيلم بررسي وضعيت گروه F جام جهاني,فيلم قديمي بررسي وضعيت گروه F جام جهاني,دانلود فيلم جذاب بررسي وضعيت گروه F جام جهاني,دانلود زيرنويس بررسي وضعيت گروه F جام جهاني,

  بررسی گروه F | جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل  در هر گروه جام جهانی ۴ تیم قرار دارد. همچنین جام جهانی دارای ۸ گروه است. از هر گروه دو تیمی که دارای بیشترین امتیاز پس از انجام بازیهای گروهی باشند به مرحله یک هشتم نهایی صعود میکنند. پس از انجام قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل در تاریخ ۶ دسامبر ۲۰۱۳ در شهر کاستا دو ساوپ در ایالت باهیا برزیل ۴ تیم آرژانتین، بوسنی و هرزگوین، ایران و نیجریه در گروه F مسابقات قرار گرفتند. آرژانتین تیم ۳ حال حاضر جهان در این گروه بعنوان تیم برتر در گلدان یک قرار داشت. این…

خــــــوش آمــــدیــــــــد


http://s3.picofile.com/file/7979572575/sit_Jonam_Majid.png

 .:::. سایت بزرگ دانلودکده.:::.   
از همه ی شما عزیزان خواهش داریم، جهت آگاهی از آدرس جدید سایت یا هر اطلاعیه ی مهم مربوط به سایت هر چه سریعتر آی دی مدیریت سایت را Add کنید یا اینکه هنگام عضویت ایمیل واقعی خود را وارد کنید.
آی دی تلگرام: amirhosseinebr@   

برای ارتباط با مدیریت سایت از طریق ایمیل اقدام کنید.

دانلود آدرس یاب

ویژه ها

پخش اختصاصی سریال Grimm فصل پنجم از دانلود کده

کنستانتین

آخرین ارسال های انجمن

بررسی گروه F | جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل + ویدئو

 

بررسی گروه F | جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل

 

در هر گروه جام جهانی ۴ تیم قرار دارد. همچنین جام جهانی دارای ۸ گروه است. از هر گروه دو تیمی که دارای بیشترین امتیاز پس از انجام بازیهای گروهی باشند به مرحله یک هشتم نهایی صعود میکنند.
پس از انجام قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل در تاریخ ۶ دسامبر ۲۰۱۳ در شهر کاستا دو ساوپ در ایالت باهیا برزیل ۴ تیم آرژانتین، بوسنی و هرزگوین، ایران و نیجریه در گروه F مسابقات قرار گرفتند.
آرژانتین تیم ۳ حال حاضر جهان در این گروه بعنوان تیم برتر در گلدان یک قرار داشت. این تیم در ۱۰ ستامبر ۲۰۱۳ با صعودی مقتدرانه و با صدرنشینی از بازیهای مرحله گروهی آمریکای جنوبی به جام جهانی ۲۰۱۴ راه یافت. آنها در ۱۶ دوره جام جهانی حضور داشته اند و در فوتبال ریشه ای قدیمی دارند. بهترین عملکرد آنها قهرمانی در دو دوره جام جهانی در سالهای ۱۹۷۸ و ۱۹۸۶ است.

آرژانتین سابقه بازی با تیم نیجریه را دارد ولی تابحال در جام جهانی با ایران و بوسنی بازی نکرده است. آنها در سال ۱۹۹۴ در مرحله گروهی نیجریه را ۲-۱ شکست داده اند و یکبار در سال ۲۰۰۲ در مرحله گروهی ۱-۰ آنها را شکست داده اند. همچنین در دور قبلی جام جهانی در مرحله گروهی آرژانتین ۱-۰ نیجریه را شکست داده است.

این دوره جام جهانی اولین تجربه تیم ملی بوسنی و هرزگوین در این رقابتها است. آنها پیش از این در جام نبوده اند و طبعا تابحال با هیچ تیمی در جام جهانی بازی نکرده اند. بوسنی و هرزگوین در حال حاضر در رده ۱۹ جهان قرار دارد. بوسنی و هرزگوین در گروه G مرحله مقدماتی منطقه اروپا همگروه تیمهای یونان، اسلواکی، لیتوانی، لتونی و لیختن اشتاین بوده که از دو دیدار با ۸ برد و ۱ مساوی و تنها یک شکست به جام جهانی ۲۰۱۴ صعود کرده است. آنها در این مرحله ۳۰ گل زده اند و تنها ۶ گل در ۱۰ دیدار خورده اند که نشان از داشتن خط حمله خوب و دفاع مطلوب این تیم دارد. البته این را باید اضافه کرد که تیمهای این گروه واقعا در سطح ضعیفی از فوتبال قرار دارند و صعود بوسنی چندان هم دور از ذهن نبوده است. یونان در این گروه هم امتیاز با بوسنی بوده و به خاطر بازی سر به سر به بازی حذفی اروپا فرستاده شده بود. همگروهی های بوسنی و هرزگوین تیمهای خوبی نبودند، ولی این نباید باعث شود که سه تیم دیگر در گروه F جام جهانی این تازه وارد را دست کم بگیرند. آنها ادین ژکئ را دارند و در حمله خیلی خوب گل میزنند.

تیم ایران هم با ۴ دوره حضور تجربه کمی در جام جهانی دارد. آنها از منطقه آسیا و پس از صدرنشینی در گروه A مقدماتی منطقه آسیا به جام جهانی ۲۰۱۴ آمده اند. ایران آخرین بار در سال ۲۰۰۶ در جام حضور داشت و در دوره های حضورش در جام جهانی تابحال نتوانسته از گروهش صعود کند. ایران تابحال با هیچکدان از تیمهای همگروهش در جام جهانی بازی نکرده است. آنها اکنون با جهشی ۱۲ پله ای به رده ۳۳ جهان صعود کرده اند.

و در آخر نیجریه وجود دارد که از آفریقا به جام جهانی آمده است. آنها در ۵ دوره جام بوده اند که بهترین عملکرد آنها حضور در مرحله یک هشتم نهایی در سالهای ۱۹۹۴ و ۱۹۹۸ بوده است. آنها سه باز با آرژانتین در جام جهانی بازی کرده اند که همانطور که گفتیم هر سه بازی را با شکست پشت سر گذاشته اند.
برنامه بازیهای این گروه به این شکل است: (ساعتها به وقت محلی برزیل است: منفی ۳ ساعت نسبت به گرینویچ)
در جلوی عنوان هر بازی عملکرد بازیهای تاریخ این دو تیم در رقابتهای مختلف درج شده است. همچنین تعداد گلهای زده شده نیز به ترتیب نام در پرانتز قرار داده شده است.
آرژانتین – بوسنی و هرزگوین : ۲ برد برای آرژانتین (۷ – ۰)

۱۵ June 2014
19:00
آرژانتین Match 11 بوسنی و هرزگوین
     
ورزشگاه ماره کانا در شهر ریودوژانیرو

ایران – نیجریه : یک برد برای نیجریه (۰ – ۱)

۱۶ June 2014
16:00
ایران Match 12 نیجریه
     
ورزشگاه بایشادا در شهر کوریتیبا

آرژانتین – ایران : یک مساوی برای هر دو تیم (۱ – ۱)

۲۱ June 2014
13:00
آرژانتین Match 27 ایران
     
ورزشگاه مینیرو در شهر بلو هوریزونته

نیجریه – بوسنی و هرزگوین : تاکنون با هم بازی رسمی نداشته اند

۲۱ June 2014
18:00
نیجریه Match 28 بوسنی و هرزگوین
     
ورزشگاه پانتانال در شهر کیویابا

نیجریه – آرژانتین : ۴ برد برای آرژانتین و یک برد برای نیجریه و یک مساوی (۶ – ۸)

۲۵ June 2014
13:00
نیجریه Match 43 آرژانتین
     
ورزشگاه بیرا ریو در شهر پورتو آلگره

ایران – بوسنی و هرزگوین : ۴ برد برای ایران و یک مساوی (۱۶ – ۷)

۲۵ June 2014
13:00
بوسنی و هرزگوین Match 44 ایران
     
ورزشگاه فونته نوا در شهر سالولدور

بررسی گوگلت:
این گروه قطعا گروه باب طبع آرژانتین است. دو تیم آسان و یک تیم همیشه بازنده در مقابل آرژانتین نمیتوانند برای این تیم مشکلی به وجود بیاورند. بازیکنان فوق العاده آرژآنتین در این گروه فقط به صعود فکر میکنند و با کمی واقع بینی نیز میتوان به این نتیجه رسید، مگر اینکه حوادث جالب جام جهانی دوباره تکرار شود. در دور قبل ایتالیا از گروهی آسان نتوانست صعود کند و در گروهش آخر شد. این در حال بود که آنها لقب قهرمان دور قبل را یدک میکشیدند. تیم نیجریه دومین کاندید صعود از این گروه است. آنها با تیمی یکپارچه به رقابتها خواهند آمد. نیجریه قهرمان آفریقاست و در حال حاضر میتوان گفت که بهترین تیم منطقه آفریقا میباشد. و اما بوسنی با سر زن ها و بازیکنان سرعتی که دارد از اروپا به جام آمده است. هر چه قدر هم که بگوییم آنها در گروه G مقدماتی اروپا از گروهی آسان به جام جهانی آمده اند باز هم آنها تیمی اروپایی با سبکی اروپایی هستند که فوتبال را خوب میفهمند و خوب هم توانسته اند در آن نتیجه بگیرند. و اما تمام اینها را گفتیم تا برسیم به تیم ملی خودمان، ایران. ایران نیز در این سالها خوب کار کرده است. یک سرمربی تراز یک جهانی در کنار بازیکنان با انگیزه تیمی خوب را در این چند سال در منطقه آسیا پرورش داده اند. ولی باید کمی هم واقع بینانه و در سطح جهانی نیز به این موضوع نگاه کرد. ایران در این چند سال فقط با برزیل در سطح یک جهانی بازی کرده که بازی را باخته است. اگر برد مقابل روسیه را هم در معادله خودمان بگنجانیم به جز این دو تیم دیگر با تیمی بزرگ بازی نداشته ایم و افتخارات اخیرمان دو بار برد از کره جنوبی است. اکنون در شرایطی از تیم ملی صحبت میکنیم که تمام تیمها در اردوهای آماده سازی گروهی هستند. چه در تیمهای باشگاهی و چه در تیمهای ملی، کشورهای بزرگ در حال برنامه ریزی هستند و تقریبا هر ماه خبرهایی از بازی های دوستانه از سایر کشورها میشنویم. ولی ایران مدتهاست که بازی ملی انجام نداده است و به جز چند بازی سطح پائین در سال ۹۲، اردوهای آمادگی خود را در سال ۹۳ برگزار خواهد کرد. پس از ما خورده نگیرید که بگوییم ایران تیم چهارم این گروه است و احتمالا شانس کمی برای صعود دارد. ولی از آنجایی که هر چیزی در فوتبال ممکن است، منتظر تفکرات آقای کیروش میمانیم و امیدواریم با اندیشه های وی و بازی ستاره های ایران مثل دژاگه، نکونام، آزمون، تیموریان و قوچان نژاد بتوانیم بالاخره از گروهمان به دور بعدی صعود کنیم. بازی هایمان با مسی، اوبی میکل و ژکو جذابیت دوچندانی را برایمان در جام جهانی ۲۰۱۴ رقم خواهد زد.

 

 

لینک دانلود ویدئوبازدید : 222 | تاریخ : شنبه 31 خرداد 1393 زمان : 10:54قبل از ظهر | نویسنده : Amir H.Ebr | نظرات ()

مطالب مرتبط

آخرین مطالب ارسالی

ارسال نظر برای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

دانلود کده در فیس بوک

با پيوستن به گروه ما ،‌ جديد ترين آهنگ ها و همچين آدرس هاي جديد دانلود را در صفحه فيس بوك خود مشاهده نماييد ...
یوز پسورد نود32

برای دریافت یوزر نیم و پسورد رایگان نود 32 روی یکی از تصاویر زیر کلیک کنیدads